सूचनाको हक सम्बन्धी-पूस २०७७ प्रकाशित मिति : फेब्रुअरी ०२, २०२१

ब्याजदर सूचना-माघ २०७७ प्रकाशित मिति : जनवरी १३, २०२१

Branch Manager contact number प्रकाशित मिति : जनवरी ०७, २०२१

सूचना-मोबाइल बैंकिङ्ग अपग्रेड प्रकाशित मिति : डिसेम्बर २९, २०२०

ब्याजदर सूचना-पौष २०७७ प्रकाशित मिति : डिसेम्बर १५, २०२०

अत्यन्त जरुरी सूचना प्रकाशित मिति : डिसेम्बर १३, २०२०

संक्षिप्त विवरण-२०७६/७७ प्रकाशित मिति : डिसेम्बर १०, २०२०

सानिमा डिबेन्चर‐२०८७ विवरण पत्र प्रकाशित मिति : डिसेम्बर ०७, २०२०

Notice - Phone Number Change प्रकाशित मिति : नोभेम्बर २२, २०२०

Interest Rate-Mangsir 2077 प्रकाशित मिति : नोभेम्बर १५, २०२०

थप् हेर्नुहोस्
के वाइ सी फारम भिसा द्वारा प्रमाणित नि: शुल्क नगद निकासी योजना पाँच वर्षसम्म दाबी नभएको लाभांश निष्क्रिय खाता सम्बन्धी सूचना Security Hygiene Tips Digital Banking Advisory Notice Branch Manager contact number

विस्तारित काउन्टर

क्र.सं.

विस्तारित काउन्टरको नाम

ईमेल

सम्पर्क नम्बर

अनामनगर, काठमाडौं

Anamnagar@sanimabank.com

००९७७–१–५७०५३९१/७

कमलबिनायक, भक्तपुर

Kamalbinayak@sanimabank.com

००९७७–१–६६२०१६९/७०

कागेश्वरी मनोहरा, काठमाडौं

Kageshwori@sanimabank.com

००९७७–१–५९०२३७१/७५

कुलेश्वर, काठमाडौं

Kuleshwor@sanimabank.com

००९७७–१–४२७५२७५/६४७६

कोटेश्वर, काठमाडौं

Koteshwor@sanimabank.com

००९७७–१–४६००६९२

थसिखेल, ललितपुर

Thasikhel@sanimabank.com

००९७७–१–५१९३२३१/४१

फैका, काठमाडौं

Faika@sanimabank.com

००९७७–१–४८१३४१८/९

बालाजु, काठमाडौं

balaju@sanimabank.com

००९७७–१–४३५१२६७/६८

बुढानिलकण्ठ, काठमाडौं

Budhanilkantha@sanimabank.com

००९७७–१–४३७०१०६

१०

भक्तपुर, भक्तपुर

-

००९७७–१–६६१४५१५/९३८४

११

मनमोहन मेमोरियल कलेज तथा शिक्षण अस्पताल, काठमाडौं

Manmohan@sanimabank.com

००९७७–१–५२४७३७९/८०

१२

मैतिदेवी, काठमाडौं

Maitidevi@sanimabank.com

००९७७–५९०२१०१/२

१३

सुकेधारा, काठमाडौं

Sukedhara@sanimabank.com

००९७७–१–५९०१७५२/५३/५४

१४

सुन्दरबस्ती, काठमाडौं

Sundarbasti@sanimabank.com

००९७७–१–४३७१५३४

१५ महालक्ष्मी mahalaxmi@sanimabank.com ००९७७-१-५७०९३६७ 

Last Visited

Last Visited Page